Styczeń
24-25.01 - Grand Prix Polski - WiK Pol Tour (1) w 8-bil - Łódź

Luty
6-7.02 - Mistrzostwa Polski w Piramidę - Kielce
17-21.02 - Mistrzostwa Świata w 10-bil - Filipiny
21.02 - II Polska Liga Bilardowa - 1 kolejka
22.02 - I Polska Liga Bilardowa - 1 kolejka
26-28.02 - EPBF Euro Tour - Włochy

Marzec
1.03 - Puchar Polski Kobiet (1) - Kielce
7-8.03-Women's Euro Tour - Włochy
7-8.03 - Puchar (10-bil) i Mistrzostwa Polski Old Boys (9-bil) - Mikołów
14-15.03 - Grand Prix Polski (2) - WiK Pol Tour w 9-bil - Kętrzyn
14-15.03 - Otwarte Mistrzostwa Polski w Karambol - Kętrzyn
21.03 - Grand Prix ON (1) - Kraków
21-22.03 - Bilardowa Ekstraklasa
21.03 - II Polska Liga Bilardowa - 2 kolejka
22.03 - I Polska Liga Bilardowa - 2 kolejka
28-29.03 - Dynamic Best of East - Słowacja

Kwiecień
12.04 - Mak Marketing Junior Tour - Łódź
12-22.04 - Mistrzostwa Europy w Pool Bilard - Portugalia
18.04 - Puchar Polski Old Boys - turniej par - Łódź
23-25.04 - EPBF Euro Tour - Portugalia
23-25.04 - Women's Euro Tour - Portugalia
25.04 - Grand Prix ON (2) - Kraków
25.04 - II Polska Liga Bilardowa - 3 kolejka
26.04 - I Polska Liga Bilardowa - 3 kolejka
28.04 - 3.05 - Mistrzostwa Polski Juniorów - Kielce

Maj
10.05 - Puchar Polski Kobiet (2) - Tczew
16.05 - Grand Prix ON (3) - Kraków
16-17.05 - Dynamic Best of East - Polish 10-ball Open - Polska
23-24.05 - Bilardowa Ekstraklasa
23.05 - II Polska Liga Bilardowa - 4 kolejka
24.05 - I Polska Liga Bilardowa - 4 kolejka

Czerwiec
4-6.06 - EPBF Euro Tour
7.06 - Mak Marketing Junior Tour - Łódź
11-14.06 - Mistrzostwa Polski UKS
13-14.06 - Grand Prix Polski - WiK Pol Tour (3) w 9-bil - Tarnów
20.06 - Grand Prix ON (4) - Kraków
20-21.06 - Puchar (9-bil) i Mistrzostwa Polski (8-bil) Old Boys
27-28.06 - EEBC Junior Cup - Kraków
27.06 - II Polska Liga Bilardowa - 5 kolejka
28.06 - I Polska Liga Bilardowa - 5 kolejka

Lipiec
1-14.07 - Letnia Akademia Bilardowa - Bułgaria
4-5.07 - Dynamic Best of East - Bułgaria
21-28.07 - Mistrzostwa Europy Juniorów - Austria
30.07 - EPBF Euro Tour - Austria

Sierpień
1-2.08 - Women's Euro Tour - Austria
2-8.08 - Mistrzostwa Europy Old Boys - Austria
15-16.08 - Dynamic Best of East - Rumunia
22-23.08 - Puchar (8-bil) i Mistrzostwa Polski (10-bil) Old Boys - Gdańsk
29-30.08 - Grand Prix Polski - WiK Pol Tour (4) w 8-bil - Gdańsk

Wrzesień
5.09 - II Polska Liga Bilardowa - 6 kolejka
6.09 - I Polska Liga Bilardowa - 6 kolejka
6.09 - Puchar Polski Kobiet (3) - Kraków
7-18.09 - Mistrzostwa Świata w 9-bil - Katar
19-20.09 - Bilardowa Ekstraklasa
20.09 - Mak Marketing Junior Tour - Łódź
19.09 - II Polska Liga Bilardowa - 7 kolejka
20.09 - I Polska Liga Bilardowa - 7 kolejka
26-27.09 - Grand Prix Polski - WiK Pol Tour (5) w 10-bil - Kraków
30.09 - 3.10 - EPBF Euro Tour - Holandia

Październik
17-18.10 - Puchar Polski Old Boys - turniej Masters - Łódź
17-18.10 - Dynamic Best of East - Serbia lub Mołdawia
24-25.10 - Bilardowa Ekstraklasa
24.10 - II Polska Liga Bilardowa - 8 kolejka
25.10 - I Polska Liga Bilardowa - 8 kolejka
25.10 - Mak Marketing Junior Tour - Łódź
25.10 - Puchar Polski Kobiet (4)

Listopad
7-8.11 - Grand Prix Polski - Wik Pol Tour (6) w 9-bil - Kielce
14-15.11 - Eliminacje do Mistrzostw Polski
20-22.11 - Mistrzostwa Polski Amatorów
28-29.11 - Bilardowa Ekstraklasa
28.11 - II Polska Liga Bilardowa - 9 kolejka
29.11 - I Polska Liga Bilardowa - 9 kolejka
30.11-3.12 - Mosconi Cup

Grudzień
5-6.12 - Eliminacje do Mistrzostw Polski
10-12.12 - EPBF Euro Tour
11-13.12 - Turniej Finałowy II Ligi
13-18.12 - Mistrzostwa Polski w Pool Bilard
18-20.12 - Mistrzostwa Polski Biznesu

partner strategiczny

Partnerzy