Amatorskie eliminacje regionalne już zakończone. Teraz składać wnioski i zgłoszenia można na turniej finałowy Mistrzostw Polski Amatorów.

26 października minął termin ostatniego turnieju eliminacyjnego Bilard Sport Amator Challenge. W finale wezmą udział 224 osoby. Będzie możliwość śledzenia za listą startową (bez miejsc dodatkowych) turnieju finałowego, która będzie systematycznie aktualizowana na oficjalnej stronie. Co dotyczy przyznania miejsc dodatkowych dla poszczególnych klubów to decyzja zostanie podjęta po 12 listopada, czyli po otrzymaniu wszystkich wniosków zgłoszeniowych.

Mistrzostwa Polski Amatorów 2014

Jednym z przypomnieć jest to, że w turnieju finałowym wziąć udział mogą uczestnicy, którzy posiadają aktualną licencję PZBil.  W tym roku dla zawodników została przygotowana specjalna oferta noclegowa. Uczestnicy będą mieć możliwość korzystania ze specjalnych cen w hotelach: Polonia Palast**, Savoy** oraz Światowit***.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko na specjalnie przygotowanych drukach. Wypełniony formularz należy przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem (41 362-39-03). Ostatecznym terminem nadsyłania zgłoszeń jest 11 listopada.


Na stronie Bilard Sport Amator Challenge dostępny jest również Regulamin Turnieju Finałowego.


Wszystkie szczegóły na stronie Polski Związek Bilardowy

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Oceny)

Bilard na żywo

 

partner strategiczny

Partnerzy