Już 8-9 listopada w Kielcach w Galerii Echo odbędą się Mistrzostwa Polski w Trikach Bilardowych. Wszystkie zgłoszenia przyjmowane są do 26 października 2014 roku.

Mistrzostwa Polski w Trikach Bilardowych

 

Tytuł Polski będzie bronić Bogdan Wołkowski, dwukrotny mistrz. Organizatorem tego wydarzenia jest Polski Związek Bilardowy oraz Świętokrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe.

Oczywiście, że oprócz pokazów bilardowych obędzie się wiele zabaw i różnych gier, w których wziąć udział będą mogli nawet te osoby, które nigdy w życiu nie grały w bilard. Przez dwa dni goście będą bawić się w przygotowane wspaniałe zabawy przy stole bilardowym. A w niedzielę 9 listopada odbędzie się mecz ostatniej kolejki Bilardowej Ekstraklasy pomiędzy dwoma zespołami Idoslubu.pl Kielce i Duet Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki.

System rozgrywek będzie składać się z dwóch programów: program obowiązkowy - 10-15 zagrań - maksymalnie po 3 próby każde punktowane w zależności od skali trudności oraz program dowolny - maksymalnej długości 15 minut.

Wszyscy mogą zgłosić się do 26 października na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin Mistrzostw w Trikach Bilardowych znajduje się na stronie PZBil  http://bilard-sport.pl/

 

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Oceny)

Bilard na żywo

 

partner strategiczny

Partnerzy