8 października, w środę o godzinie 11:00 w Polskim Komitecie Olimpijskim odbędzie się konferencja „Bilard Sportem Wszystkich 6,16,60”.

Ogólnopolska Konferecja

 

Na tej konferencji będą poruszane różne tematy: program promocji sportu bilardowego, nowy podręcznik do prowadzenia zajęć  oraz film szkoleniowy.  Lista uczestników, składająca się z Posłów, władz samorządowych, biznesmenów, zawodników oraz goście specjalnych,  liczy już ponad 100 osób. Każdy będzie mieć możliwość zapoznać się z programem szkolenia PZBil. Najmłodsi adepci bilardu będą mieli okazję zagrać w grę z mistrzami świata i Europy, a goście konferencji  w turnieju interakcyjnym.  

Na tym wydarzeniu zmożemy poznać zwycięzców zabawy Namaluj Bilard. Każdy uczestnik będzie mieć okazję zwiedzenia Muzeum Sportu, w którym znajduje się sprzęt sportowy, medale wywalczone przez Polskich sportowców w Igrzyskach Olimpijskich.

Dla uczestników i gości przygotowana jest świetna zabawa mistrzów w trikach bilardowych , a dokładnie przy stole bilardowym będą Ziemowit Janaszek i Bogdan Wołkowski.

Wszystkie szczegóły na stronie internetowej: http://bilard-sport.pl/bsw/

Źródło Polski Związek Bilardowy

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Oceny)

Bilard na żywo

 

partner strategiczny

Partnerzy