Jak co roku 22 sierpnia br. w godzinach 18:00 - 22:30 Gdańsk będzie gościć pasjonatów gry w bilard w kultowym klubie Green Club, mieszczącym się przy ul. Hynka 69. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów!

W sobotę zapraszamy na Puchar Polski w 10 bil, natomiast w niedziele na Mistrzostwa Polski w 9 bil. Przypomnijmy, że tytułu Mistrza Polski w 9 bil z roku 2013 bronić będzie Artur Zasztowt, choć nie będzie to łatwe bo w tym roku do tej pory tytuły MP zdobywa jedynie Mariusz Roter.
Co więcej to również Mariusz zdominował zawody w Green Clubie Gdańsk w roku poprzednim.  Czy i tym razem Mario wróci do domu niepokonany?
A może któryś z weteranów Tomek Malinowski, Kuba Mokosa, Artur Zasztoft, Jurek Kudlik zwycięży?

Podejmij wyzwanie i Ty - przyjedz do Gdańska na Puchar i Mistrzostwa Polski Oldboys!

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Zapisy trwają do 22 sierpnia do godziny 20.00, kiedy to odbędzie się losowanie. Organizator w cenie wpisowego (60 zł odmiana, plus 10 zł przy zapisach w dniu turnieju) zapewnia kulinarne atrakcję.

Puchar Polski i Mistrzostwa Polski Old-Boys - Gdańsk 2014

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Oceny)

Bilard na żywo

 

partner strategiczny

Partnerzy