Polska drużyna jest już po dwóch grupowych zwycięstwach i pewnym awansie do rundy pucharowej w Finałach Drużynowych Mistrzostw Świata w Bilard w Pekinie! Gratulujemy i z niecierpliwością wyczekujemy dalszych sukcesów.

 Drużynowe Mistrzostwa Świata - Chiny 2014

W pierwszym meczu po bardzo wyrównanej grze Polska drużyna pokonała silny zespół z USA z wynikiem 6-4. W drugim spotkaniu zwyciężyliśmy z Bułgarią. Wynik był piękny, bo aż 6-0. Dzięki tym zwycięskim meczom wyszliśmy a prowadzenie w swej grupie i już dziś o pierwsze miejsce zmierzą się z jednym z głównych faworytów imprezy, czyli zespołem z Filipin. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 13.00 (7.00 w Polsce).

Przed rozpoczęciem spotkań odbyła się ceremonia otwarcia na której przywitano wszystkie ekipy.

Obecni byli na niej przedstawiciele władz Pekinu, Ministerstwa Sportu oraz Komitetu Olimpijskiego Chin, władz WPA i sponsorów.

Nie zabrakło również kibiców. Duża sala sportowa wypełniona była prawie do ostatniego miejsca.

Polska reprezentacja występuje w składzie: Katarzyna Wesołowska z Nosan Kielce, Mateusz Sniegocki z Konsalnet Warszawa, Karol Skowerski z Nosan Kielce oraz Tomasz Kapłan z Nosan Kielce.

chiny23

Zawody rozgrywane są w Pekinie i bierze w nich udział 25 zespołów z 24 państw. Pula nagród wynosi 300.000 USA z czego zwycięski zespół otrzyma 80.000 USA.

Pełne wyniki na stronach :

Drużynowe Mistrzostwa Świata - Chiny 2014

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Oceny)

Bilard na żywo

 

partner strategiczny

Partnerzy