Po kilkuletniej nieobecności nastąpił powrót do klubu Elida. Trzeci tegoroczny turniej z cyklu Grand Prix Polski WiK Pol Tour to Mistrzostwa Białegostoku w 8 bil.

Na start zgłosiło się ponad 100 zawodników. Tym razem turniej został rozegrany w dwa dni. Po zwycięstwach Mieszka Fortuńskiego i Konrada Piekarskiego w poprzednich turniejach z cyklu , każdy był ciekawy kto tym razem okaże się najlepszy.

Mieszko Fortuński, zawodnik ERG Bieruń Folie Bandaclub Wrocław kontynuował swą wspaniałą passę. Po zwycięstwie w finale nad Wojciechem Szewczykiem, podbił Podlasie i został nowym liderem rankingu.

Na pozostałych miejscach podium znaleźli się Konrad Piekarski i Wojciech Sroczyński. Świetnie spisał się także Kamil Sząszor, który znalazł się w ósemce najlepszych. To świetna wiadomość przed rozpoczynającymi się w środę Mistrzostwami Polski Juniorów. Na razie zaciekła walka toczy się tylko między dwoma zawodnikami, którzy zdominowali cykl. Chociaż Mieszko Fortuński zwyciężył już dwa razy to Konrad Piekarski jest jedynym zawodnikiem który w każdym turnieju Grand Prix stawał na podium.

Na uroczystym otwarciu została ogłoszona nagroda którą otrzyma zwycięzca Rankingu Polski. Dla tegorocznego tryumfatora nagrodą będzie voucher turystyczny o wartości 5.000zł. Dodatkową nagrodą będzie voucher o wartości 1500 zł dla zawodnika, który weźmie udział we wszystkich turniejach cyklu. Operatorem będzie biuro podróży Why Not HOLIDAYS.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody, które odbędą się na początku czerwca w klubie bilardowym Frame w Łodzi.

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Oceny)