Pierwszy turniej Mak Marketing Junior Tour 2014 odbędzie się już w tą niedziele 16 marca 2014 r. Zgłoszenia na turniej bilardowy juniorów przyjmowane są tylko do 12 marca. Po tym terminie start możliwy będzie tylko w przypadku wolnych miejsc.

Turniej Mak Marketing Junior Tour 2014  odbędzie się 16 marca w klubie FRAME. O godz. 10.00. rozpocznie się pierwszy turniej głównej rywalizacji sportowej dla juniorów. Chłopcy zagrają w "ósemkę" a dziewczyny w "dziewiątkę". W tym roku generalnym sponsorem cyklu jest firma Mak Marketing, a jej partnerem klub Frame w Łodzi. Patronat nad zawodami sprawuje Polski Związek Bilardowy.

Regulamin 2014 znajduje się na stronie organizatora. W celu weryfikacji, przy zgłoszeniu zawodnika, należy podać jego datę urodzenia (rocznik) lub nr licencji sportowej, nazwę klubu oraz nazwisko i imię osoby pełnoletniej która go zgłasza.

W 2014 roku odbędą się tradycyjnie 4 turnieje ale jeden z nich (czerwcowy) odbędzie z udziałem zawodników zagranicznych. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i przesyłanie zgłoszeń.

Bilard na żywo

 

partner strategiczny

Partnerzy