Rok 2015 przynosi zmiany w zawodach bilardowych dla kobiet – Puchar Polski Kobiet i Super Puchar Polski Kobiet to osobne turnieje. Rozgrywki ruszają za 3 tygodnie.

 

plakat kobiet

Super Puchar Polski Kobiet – Galeria Brama Pomorza 2015, którego partnerem strategicznym jest firma Why Not HOLIDAYS, to rozgrywki między najlepszymi zawodniczkami z ubiegłego sezonu – TOP 8 rankingu Polski 2014. Przez cały rok nasze czołowe zawodniczki będą rywalizować o wygraną. Miejscem zawodów będzie Galeria Brama Pomorza, a stół, gdzie będzie toczyła się walka to stół Dynamic z suknem Simonis 860 i bilami Aramith Pro TV. Oprócz Why Not HOLIDAYS, wydarzeniu patronują także firmy Mak Marketing Kielce i Idoslubu.pl Kielce.

Turniej będzie transmitowany na żywo i komentowany na TVsports.pl, w tym roku po raz pierwszy w jakości HD. Kolejną pozytywną zmianą jest szeroka promocja wydarzenia: wydanie folderów, w których znajdą się sylwetki uczestniczek i informacja o turnieju, klip reklamowy, banery i plakaty. Ponadto, po zawodach wyprodukowany zostanie reportaż filmowy oraz zaprezentowana zostanie bogata galeria zdjęć.

Oprócz widowiskowej rywalizacji naszych zawodniczek, na turnieju atrakcję będą stanowić pokazy trików bilardowych w wykonaniu Mistrza Polski Ziemowita Janaszka.

Zawody Super Puchar Polski Kobiet zaliczane będą do rankingu The World Games - Wrocław 2017. Głównym organizatorem jest Grzegorz Kędzierski a pomagać mu będą Emil Paliwoda i Jan Niewęgłowski.

Puchar Polski Kobiet to zawody, które będą obdywać się równolegle w klubie Frame w Łodzi. Przystąpić do turnieju może każda zawodniczka, która zgłosi chęć udziału, stawi się na odprawie zawodniczek i zaakceptuje regulamin.

Cztery najlepsze panie uzyskają awans do finałów Mistrzostw Polski 2015, a także do przyszłorocznych zawodów Super Pucharu Polski Kobiet. Głównymi organizatorami są panowie Arkadiusz Sząszor oraz Paweł Galeja.

Oba cykle rozgrywane będą w odmianę 9 bil.

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Oceny)

Bilard na żywo

 

partner strategiczny

Partnerzy