Polski Związek Bilardowy zakończył swoją akcję POLSKA GRA W BILARD z efektem, który zakończył samych organizatorów. W ogólnopolskim tournee, promującym ten sport, wzięło udział około 2000 osób.

polska gra w bilard

Ziemowit Janaszek - Mistrz Polski w trikach bilardowych, Karol Skowerski - zwycięzca World Pool Masters oraz aktor Edward Janaszek odwiedzili 5 polskich miast w 5 województwach (Kostomłoty, Tomaszów Mazowiecki, Zduny, Lisewo Malborskie, Dąbrówka Tczewska), gdzie zapraszali do interaktywnej zabawy przy stole bilardowym. Pokazy i triki bilardowe przyciągały pełne sale dzieci i młodzieży, ale też budziły zainteresowanie władz samorządowych, dyrektorów szkół, nauczycieli czy duchownych. To dzięki nim oraz wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki udało się dotrzeć do tak dużego grona i zainteresować ich nie tylko samym bilardem, ale sportowym, aktywnym trybem życia.

bsw7 bsw6

bsw5 bsw2

By zobaczyć przebieg akcji i poczuć te emocje, zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii z wydarzenia i video-relacji dostępnych na stronie internetowej kampanii POLSKA GRA W BILARD.

 

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Oceny)

Bilard na żywo

 

partner strategiczny

Partnerzy